niedziela, 25 marca 2012

Birdy.

Dobry wieczór.
Strasznie mi głupio.. znów nie miałam czasu pisać, a padła obietnica.. ehh.  Mogę powiedzieć, że ostatnio nawet dużo się działo. Wiadomo były to dobre i złe rzeczy. W weekend który chciałam napisać,  byłam chora i nie miałam po prostu na nic siły, a potem zaczął się tydzień no i szkoła. W następny weekend też zabrakło czasu na pojawienie się tu na dłużej.  Jestem więc dziś. ;) Dzień wagarowicza za nami. Fajnie spędziłam ten dzień.  Hyhy zero przypału więc git :D  Z chłopakiem o którym wspominałam wcześniej nic nie wyszło, ale nie dziwi mnie to.  Wiedziałam że to tak się skończy.  Jakoś się z tym pogodziłam.  Nie było łatwo, ponieważ szybko przywiązuje się do ludzi, czego w sobie nie lubię, ale też nie potrafię zmienić.  No cóż, każdy ma jakieś wady.  Ale mało ważne.  Weekend się kończy, a ja jestem kompletnie nieprzygotowana do szkoły. Huhu raz się staram o dobre oceny , a raz po prosu olewam.  Norma :D  Za to sobotę i dzisiejszy wieczór bardo miło spędziłam.  Miałam jechać wczoraj do Krk ale niestety nie wypaliło.  Byłam za to na kręglach, pizzie i kebabie z Katy,  Albertem i Karolem.  A dziś wieczór filmowy z Katy ♥  Haha zabawnie było :D Lody które kupiłyśmy właśnie stopniały i nie nadają się do jedzenia xD  Teraz piję cieplusią herbatkę i słucham cudownej Birdy zamulając sobie jak wczoraj. :) Za pewne słyszeliście o tej dziewczynie.  Strasznie mi się podoba jej wokal i jej piosenki.  Praktycznie wszystkie są dosyć spokojne, ale bardzo je lubię.  Przygotowałam dla Was te które lubię najbardziej. :)


Co myślicie o jej piosenkach i głosie? Macie jakąś ulubioną jej piosenkę? ;)

Pomyślałam,  że będę pisać w weekendy i mam zamiar się tego trzymać.  Jedynie w wolne,  luźne dni w tygodniu może coś się tu pojawić. :)  Jeszcze ten tydzień i rekolekcje.  Akurat wypadają mi w Wielkim Tygodniu więc będę mieć wolny cały tydzień,  co bardzo mnie cieszy.  Potem będą święta i szybciutko minie do wakacji.  Co do nich,  to wybieram się na obóz z Katy.  Hyhy nawet zaczęłyśmy planować te wszystkie rzeczy.  Czekam też na koncert Justina,  na którym obowiązkowo chce i muszę być i nie mogę się go doczekać. *.*

Na dziś kończę. Dobrej nocy ♥

Ps. Chciałam podziękować za aż 72 obserwatorów.  Nawet nie wiecie jak bardzo mnie to cieszy i daje co raz większą motywacje aby pisać i być tu z Wami.  Dziękuję.

10 komentarzy:

 1. Gratuluje tylu obserwatorów ;)
  Ładnie śpiewa ta wokalistka ;]

  OdpowiedzUsuń
 2. Birdy. <3 Uwielbiam jej głos zwłaszcza w tej ostatniej piosence.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję obserwatorów ;>

  OdpowiedzUsuń
 4. świetna. :)

  ja mam ochotę na lody :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię Birdy ;D I pomyśleć że ma dopiero 16 lat . Wpadnij do mnie i zapraszam do obserwacji ;D

  OdpowiedzUsuń
 6. uwielbiam Birdy, cudownie mi się kojarzy z pewnym życiowym okresem *-*
  a co do obserwatorów dodaj jeszcze jednego, dodaję do obserwowanych. C:

  OdpowiedzUsuń
 7. Birdy jest niesamowicie zdolna, a przy tym wydaje się taka skromna :) Naprawdę ją podziwiam :)

  OdpowiedzUsuń

Mile widziana pozytywna opinia jak i krytyka :)
Zapraszam do komentowania : >